28 Май2021
Вынікі гарадскога конкурсу буктрэйлераў «Люблю чытаць па-беларуску — 2021»
Падведены вынікі гарадскога конкурсу буктрэйлераў «Люблю чытаць па-беларуску!», які прайшоў 19 мая 2021 года. На конкурс было прадстаўлена 79 работ з 38 устаноў агульнай сярэдняй адукацыі.
Віншуем усіх пераможцаў і ўдзельнікаў конкурсу і жадаем ім далейшых поспехаў!
З работамі пераможцаў можна азнаёміцца, перайшоўшы па спасылкам.
Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня | Клас | Установа адукацыі | Узнагарода | Спасылка на работу | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
Першая ўзроставая катэгорыя | |||||
1 | Кандрацьеў Яўген Аляксандравіч | VI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 40 г. Магілёва» | Дыплом I ступені |
https://disk.yandex.by/i/FbACnQzHuYSHVA |
2 | Ульянава Анастасія Аляксееўна | VI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 31 г. Магілёва» | Дыплом I ступені |
https://drive.google.com/file/d/1IaYWj2kO_t4uUGzPg7CA1pFF3NEV-9dQ/view?usp=sharing |
3 | Бондар Савелій Раманавіч |
VI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 17 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://disk.yandex.by/d/a6KgAVoEQ8gCDA |
4 | Кашпарава Паліна Сяргееўна | V | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 15 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://drive.google.com/file/d/1pEvoes5ZToHy6gIE1ikqtI8ynCTn2gpc/view?usp=sharing |
5 | Прохарава Варвара Андрэеўна | V | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 2 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://disk.yandex.ru/i/c3klTnDcIEukIw |
6 | Халькова Ксенiя Анатольеўна |
VI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 34 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://disk.yandex.ru/i/QRZvqOfObYSWlA |
7 | Цыганова Ганна Аляксандраўна |
V | Установа адукацыі «Магілёўская дзяржаўная гімназія-каледж мастацтваў імя Яўгенія Глебава» | Дыплом II ступені |
https://drive.google.com/file/d/1_1AHwWARYC9_g2v510QaXejlDZg0iDIs/view?usp=sharing |
8 | Башарымава Маргарыта Аляксееўна | VI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Магілёўская гарадская гімназія № 1» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.by/i/KzC669OGNMZzpw |
9 | Вішнякоў Аляксандр Дзмітрыевіч | VI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 11 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1dzXNTByNQR5S2wnA4CvIRgYEZaZAFvmP/view |
10 | Жуйкова Соф’я Паўлаўна |
V | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 43 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1xuLaumWNK9jt6_iLRMQvWTLzFZTjPeOr/view?usp=sharing |
11 | Касцючык Ксенія Уладзіміраўна | V | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 23 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.ru/i/KCM-lxLHceX7MA |
12 | Сакалова Анастасія Дзмітрыеўна | V | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 26 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.by/i/BbmvXu0aXDYP0w |
Другая ўзроставая катэгорыя | |||||
1 | Аксёненка Іван Аляксеевіч |
VII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 27 г. Магілёва» | Дыплом I ступені |
https://cloud.mail.ru/public/4V61/hyqFNsUSo |
2 | Галушкіна Анастасія Ігараўна | VIII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 40 г. Магілёва» | Дыплом I ступені |
https://disk.yandex.by/i/n48tq_-FjOs4ig |
3 | Нікіфарава Яна Аляксандраўна, Шумілаў Арцём Анрэевіч |
VIII VIII |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія № 4 г. Магілёва» | Дыплом I ступені |
https://disk.yandex.by/i/dTom1f45mFhgDQ |
4 | Базылёнак Алёна Аляксандраўна |
VII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 39 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://drive.google.com/file/d/1QZ31qz6iohwHpSKNSRESLE66j1Jtk9pJ/view?usp=sharing |
5 | Баранаў Яраслаў Алегавіч |
VIII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 37 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://disk.yandex.by/i/MYqNgxPvVfl1Fw |
6 | Гуркова Яна Вячаславаўна |
VII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 23 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://disk.yandex.ru/i/1StDZaRTAaPU1w |
7 | Долбун Арцём Паўлавіч, Канапліцкі Іван Міхайлавіч |
VII VII |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 46 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://cloud.mail.ru/public/Fjp8/TAwpNtFN9 |
8 | Зубарава Ксенія Аляксандраўна |
VII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 13 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://cloud.mail.ru/stock/2PEDREDqnUb43rtgrbX1Bs3b |
9 | Зямцова Кіра Андрэеўна |
VIII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 5 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.by/i/u_U4iqwdcnP2_g |
10 | Кароткіна Таццяна Андрэеўна | VIII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 37 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1QKlEB99TFQCg02fTatONOnFKZGjHhLMH/view?usp=sharing |
11 | Кастальцова Арына Раманаўна | VIII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 5 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.by/i/q-3vkEesF5yLOA |
12 | Міхасёва Ангеліна Вячаславаўна | VIII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія № 2 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.by/i/4lNysXEmAPFuVg |
13 | Пратасава Арына Сяргееўна | VII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 1 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.by/i/TE2kqA-RDxCLXQ |
14 | Тукішаў Міхаіл Аляксандравіч, Сергіенка Ганна Аляксееўна, Свірыдава Анастасія Мікалаеўна |
VIII VIII VIII |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 25 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://youtu.be/FZsEga2mOQw |
15 | Яфрэмаў Андрэй Юр’евіч |
VII | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 31 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1IEnTN_gIu0nx6KYxshHkxOOEGstZ2Djw/view?usp=sharing |
Трэцяя ўзроставая катэгорыя | |||||
1 | Бензік Алена Аляксандраўна |
IX | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — сярэдняя школа № 12 г. Магілёва» | Дыплом I ступені |
https://disk.yandex.by/i/4SeOV3DWr8yfMA |
2 | Бардукова Лізавета Уладзіміраўна | XI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 46 г. Магілёва» | Дыплом I ступені |
https://cloud.mail.ru/public/16oF/HxnvgpC4J |
3 | Дзмітрыенка Паліна Дзянісаўна, Ларчанка Паліна Сяргееўна |
IX IX | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 40 г. Магілёва» | Дыплом I ступені |
https://disk.yandex.by/i/sMGmvBQsJSCGbA |
4 | Скарабагатаў Уладзіслаў Віктаравіч | X | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Магілёўская гарадская гімназія № 1» | Дыплом I ступені |
https://disk.yandex.by/i/JnCGsV8g6SdLxg |
5 | Ермаловіч Павел Андрэевіч |
X | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Магілёўская гарадская гімназія № 1» | Дыплом II ступені |
https://disk.yandex.by/i/JrfYS8ySvJC0Hw |
6 | Лазуціна Дар’я Юр’еўна |
X | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 38 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://drive.google.com/file/d/11QxVkbjxzCOaEBVx-rTLWfMzw7qkR7b1/view?usp=sharing |
7 | Мікалаеў Арцём Вітальевіч |
X | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 27 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://cloud.mail.ru/public/cSRT/wjgRghpMd |
8 | Філіпаў Яўгеній Уладзіміравіч |
XI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 20 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://disk.yandex.by/i/cdfuLWWOzhEynw |
9 | Шыцікава Кацярына Генадзьеўна | IX | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 39 г. Магілёва» | Дыплом II ступені |
https://drive.google.com/file/d/1CSI2BVKoVJr2eud4fAu_tteb9bSj-sgu/view?usp=sharing |
10 | Аўдзееў Сяргей Сяргеевіч |
XI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія № 2 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.by/i/2pKB5zJkVFV6BA |
11 | Баркова Юлія Паўлаўна, Гушча Марына Мікалаеўна |
XI XI |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 37 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1aFxtIRbXhxyf1vR1NgTLaVtvGgcGRUYf/view?usp=sharing |
12 | Батурына Вікторыя Аляксандраўна | X | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 45 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1mNvrCNPJZrwihnDsEYe8yhTJkBo6tjEX/view?usp=sharing |
13 | Грыневіч Данііл Вітальевіч, Кісялёва Дар’я Дзмітрыеўна |
IX IX |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 15 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1BbQueDZCKSGCjMs_12q38F70uADlT0Df/view?usp=sharing |
14 | Жукава Марыя Сяргееўна |
X | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Магілёўская гарадская гімназія № 1» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.by/i/7PKBaJlMxPhREA |
15 | Казлоўская Аляксандра Геворгіеўна, Кульбацкі Артур Вітальевіч |
XI XI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 31 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1N6X0vACSxupW4ip-t6y7KhOcuPyYvMIx/view?usp=sharing |
16 | Калістратава Дар’я Сяргееўна, Касмачоў Іван Мікалаевіч |
IX IX |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 28 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://cloud.mail.ru/stock/9KR77BYDyHn2yNKZm47U1g3M |
17 | Качанаў Арсеній Алясеевіч |
IX | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 5 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://disk.yandex.by/i/RMTimMKg6r5VUg |
18 | Лебедзева Ксенія Аляксандраўна, Алданаў Глеб Аляксеевіч |
IX IX |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 46 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://cloud.mail.ru/public/36Sv/tXVsrSZar |
19 | Лунькоў Глеб Аляксеевіч |
IX | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 45 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1xZsQQmkxS3d98o4WnZCAiAQQ7S2Lmo6w/view?usp=sharing |
20 | Мельнікава Карына Алегаўна | X | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Навучальна-педагагічны комплекс яслі-сад — сярэдняя школа № 44 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://youtu.be/4SOp6BcVYs4 |
21 | Мыслівец Канстанцін Станiслававiч, Бараболя Ілья Алегавiч, Саўчанка Данііл Вiктаравiч, Булахаў Раман Вiтальевiч |
XI XI XI XI |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 45 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/1DxKDg__BZLGzXccqKjPo9B0wV_UucFss/view?usp=sharing |
22 | Пісарык Юлія Васільеўна, Альшэўская Яўгенія Іванаўна |
IX IX |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 9 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://youtu.be/r5D4obksCQQ |
23 | Рыжыкава Злата Алегаўна |
XI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 38 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://drive.google.com/file/d/17RvJRrVMg4SpqWLz7Fhhb6LvBydCl0cN/view?usp=sharing |
24 | Сідарава Анастасія Андрэеўна | XI | Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 19 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://youtu.be/m67ujCAF8_k |
25 | Тылец Вікторыя Валер’еўна, Шыкараў Данііл Уладзіміравіч |
X X |
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія № 3 г. Магілёва» | Дыплом III ступені |
https://photos.app.goo.gl/dTuouWkq3hN4Ufz99 |